Ogłoszenia

  • 1
  • 2
  • 3
Poprzedni Następny

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE !   Dnia 15.08.2020r. (sobota)   Sklepik Rybny będzie  nieczynny. Zapraszamy po świeże ryby od poniedziałku do piątku.

10-08-2020 Wyświetleń:361

Czytaj więcej

WĘDKARZE-OGŁOSZENIE!!!

Drodzy Wędkarze! W sezonie 2020 w związku z pandemią koronawirusa, wprowadzamy próbne przyspieszenie połowów z łodzi na jeziorze: ***JEZIORAK DUŻY już od 1 MAJA!*** Dotyczy to również przyspieszenia łowienia metodą spinningową. ***Niemniej jednak należy pamiętać o: 1. Okres ochronny sandacza trwa do 31 maja!!! Wyprzedzając pytania, okres ten również obowiązuje rybaków zawodowych. 2. Obowiązują także obręby...

20-04-2020 Wyświetleń:1647

Czytaj więcej

OGŁOSZENIE!!!

Drodzy Wędkarze! W dniu wczorajszym zostały ogłoszone "etapy znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19" w związku z tym od poniedziałku tj: 20.04.2020 dozwolone będzie przemieszczanie się w celach rekreacyjnych, w tym również WĘDKOWANIE!. Pamiętajmy jednak o obowiązujących nadal środkach bezpieczeństwa!

17-04-2020 Wyświetleń:1101

Czytaj więcej

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

ZAKUP ZEZWOLENIA ONLINE

Korzystaj z eOkonia przez internet lub komórkę

eOkon posiada największą listę łowisk w Polsce. Dołącz do bazy największych użytkowników wód w Polsce i sprzedawaj swoje zezwolenia online 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu!